GLAS OCH KERAMIK / Glas / Vinglas 12575109
nr 1257 5109
Vinglas
17 st, Tidigt 1900-tal, slipad dekor. Höjd: 15 ca
Kondition: nagg
Utrop:
700 kr
Såld:
700 kr
måndag 27 maj 2019
kl 20:47:02
300 kr
450 kr
450 kr
450 kr (Budbetjänt)
600 kr